Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale

  • 51 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale med 1 sovrum, som ligger cirka 25 minuters gångavstånd från Civico Planetario "Ulrico Hoepli", erbjuder gästerna Wi-Fi. 3 km från den 51 m² stora lägenheten hittar du Katedralen.

För att garantera din komfort finns en bidé och en dusch i den här lägenheten. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badmössor och handdukar.

Det här boendet erbjuder gästerna en terrass.

Lägenheten Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale har ett komplett kök där gästerna kan laga sin egen mat.

Den här lägenheten har ett väldigt bra läge, 3 km från tågstationen Milano Cadorna. Castello Sforzesco kan nås inom 10 minuters bilresa från boendet. Lägenheten Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale ligger också 550 meter från busshållplatsen Sondrio M3 och inom några kvarter från tunnelbanestationen Sondrio.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale
Nature&Design In Milano Centrale
Mobilpris

Nature&Design In Milano Centrale

255 m från boendet
USD 138 USD 124
per natt
Audrey Flat
Mobilpris

Audrey Flat

326 m från boendet
USD 244 USD 220
per natt
Your Window On The City - Via Gioia
Mobilpris

Your Window On The City - Via Gioia

471 m från boendet
USD 91 USD 82
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:30
    Utcheckning: senast 10:00
    Licensnummer015146-LIM-00860,IT015146B4OFC4797I
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale inkluderar bland annat Katedralen, Civico Planetario "Ulrico Hoepli", Castello Sforzesco.
    • Hur stort är lägenheten Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale?
      Lägenheten Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale är 51 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Milano Linate flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Easylife - Milano- Privata Angera 10S - Centrale

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng